Search

Search Results

551. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 25 (Thursday, October 2, 1986)

552. Diskou Jeneral Henri Namphy sou manifestasyon elèv, wòl lame, ak kreyasyon CASER yo

553. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 24 (Wednesday, October 1, 1986)

554. Agwonòm Philippe Mathieu ak agwonòm Maurois François. Diri kontrebann, pri k ap bese nan Latibonit

555. Store front church, 1986 Oct.

556. Nueva amenaza del punto final

557. Forum Démocratique : Koman pèp la ka gadyen konstitisyon an?

558. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 23 (Tuesday, September 30, 1986)

559. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 22 (Monday, September 29, 1986)

560. Nancy Ferree-Clark - "In Search of the Ultimate..." (September 28, 1986)

561. Nancy Ferree-Clark - "In Search of the Ultimate..." (September 28, 1986)

562. Duke vs. University of Virginia, 1986 Sep 27

563. Nueva Presencia, Friday, September 26, 1986

564. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 21 (Friday, September 26, 1986)

565. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 20 (Thursday, September 25, 1986)

566. Letter from Oren Boljover to Marshall Meyer, Sept. 24, 1986

567. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 19 (Wednesday, September 24, 1986)

568. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 18 (Tuesday, September 23, 1986)

569. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 17 (Monday, September 22, 1986)

570. William H. Willimon - "On the Jericho Road" (September 21, 1986)

571. Duke vs. Ohio University, 1986 Sep 20

572. Micro-Témoin, Emisyon spesyal: Disparisyon Charlot Jacquelin (swit)

573. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 16 (Friday, September 19, 1986)

574. Nueva Presencia, Friday, September 19, 1986

575. Micro-Témoin, Emisyon Spesyal: Disparisyon Charlot Jacquelin.

576. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 15 (Thursday, September 18, 1986)

577. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 14 (Wednesday, September 17, 1986)

578. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 13 (Tuesday, September 16, 1986)

579. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 12 (Monday, September 15, 1986)

580. James T. Laney - "Beyond the Bottom Line" (September 14, 1986)

581. Jean Dominique, Moments créoles

582. Jean Dominique, Moments créoles

583. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 11 (Friday, September 12, 1986)

584. Nueva Presencia, Friday, September 12, 1986

585. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 10 (Thursday, September 11, 1986)

586. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 9 (Wednesday, September 10, 1986)

587. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 8 (Tuesday, September 9, 1986)

588. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 7 (Monday, September 8, 1986)

589. William H. Willimon - "The Cost of Discipleship" (September 7, 1986)

590. [unknown] - Chapel Congregation Anniversary Service 5:00 pm (September 7, 1986)

591. William H. Willimon - "The Cost of Discipleship" (September 7, 1986)

592. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 6 (Friday, September 5, 1986)

593. Nueva Presencia, Friday, September 05, 1986

594. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 5 (Thursday, September 4, 1986)

595. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 4 (Wednesday, September 3, 1986)

596. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 3 (Tuesday, September 2, 1986)

597. The Duke Chronicle, vol. 82, no. 2 (Monday, September 1, 1986)

598. Untitled

599. Untitled

600. Untitled